Autopotah Compass vyhřívaný s termostatem 12V TEDDY

475 Kč
Sklad eshop
Technické údaje
rozměry sedáku 49 x 45 cm
rozměry opěrky 49 x 53 cm
napájení 12 V =
příkon (LO) 2,8A (cca 35 W)
příkon (HI) 4,0A (cca 50 W)
barva šedá
zástrčka 12V ano, kabel 135 cm
zabudovaný termostat ano
materiál 25% vlněná tkanina, 25% teplu odolný polypropylen, 50% pěnová hmota

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhřívaný potah sedadla se zesílenou konstrukcí, velmi příjemný. Ideální pro příjemnou jízdu v chladných ročních obdobích. Zapojení do běžné zásuvky automobilového zapalovače 12V konektorem.

Univerzální systém upevnění, lze připevnit na většinu běžně používaných automobilových sedadel. Potah lze použít i na sedadlech, která mají zabudovaný boční airbag přímo v opěradle předních sedadel.

Potah je vybaven zabudovaným termostatem a ovladačem, pomocí kterého lze volit nízký (LO) nebo vysoký (HI) režim vyhřívání potahu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 19.1.2020
+ hřeje brzy po zapnutí + příjemně "chlupatý" materiál + jednoduché uchycení na sedák + vývod kabelu s ovládáním ohřevu vpravo - vhodné pro sedadlo řidiče - nutné opatrně nasedat, aby vzhledem k nutné tloušťce potahu nedošlo k jeho deformaci a poškození topných drátků - i nižší stupeň ohřevu topí docela dost, není to na trvalé zapnutí (ale to už topí topení a ohřev sedadla není nutný, takže to nijak moc nevadí) Doporučuji, nevím, jaká bude životnost, ale vypadá to na kvalitní výrobek.