Texaco Havoline Delo Starplex EP 2 mazivo 400 g

94 Kč
Skladem

Texaco Havoline Delo Starplex EP 2 400 g

Vysoce výkonné vícerozsahové mazivo pro dlouhou životnost. Neobsahuje olovo. Červená barva maziva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce výkonné vícerozsahové mazivo pro dlouhou životnost. Neobsahuje olovo. Červená barva maziva.

DELO STARPLEX EP-2

Delo Starplex EP 2 je vysoce výkonné víceúčelové plastické mazivo s dlouhou životností, určené k použití v kuličkových a válečkových ložiskách pracujících za vysokých teplot a pro dlouhodobé mazání za extrémních provozních podmínek.Vždy potvrďte, že zvolený produkt odpovídá doporučením výrobce originálního zařízení pro provozní podmínky zařízení a postupy údržby zákazníka.

Výhody pro zákazníka    •   Úspora nákladů na údržbu- Účinné EP aditivum chrání ložiska proti opotřebení za těžkých provozních podmínek a při rázovém zatížení. Účinné inhibitory rezivění a koroze chrání kovové povrchy, a to i při intenzivním vystavení účinkům vody.   •   Minimalizace odstávek zařízení- Vysoký bod skápnutí omezuje na minimum úniky maziva z ložisek za zvýšených teplot, přičemž vynikající odolnost proti oxidaci zajišťuje dlouhou životnost maziva. Přirozená odolnost lithného komplexu proti vodě v kombinaci s doplňkovými přísadami s lepivým účinkem zabraňuje vymývání maziva vodou.   •   Minimalizace nákladů na udržování sortimentu maziv- Víceúčelovost tohoto maziva umožňuje jeho využití v širokém rozsahu v oblasti automobilové techniky a v průmyslu, takže lze omezit sortiment udržovaných zásob maziv a eliminují se tak rizika záměny maziv.

Použití    •   Ložiska kol automobilů.   •   Mazání podvozků.   •   Použití v silničních a terénních vozidlech.   •   Stavební zařízení.   •   Zemědělské traktory.   •   Těžká doprava.   •   Průmyslové mazání obecně.   •   Námořní aplikace.

I když má Starplex velmi vysoký bod skápnutí, což umožňuje velmi dobré mazání i při teplotách značně vyšších, než tomu je u maziv s obsahem konvenčního lithného mýdla, prodloužené použití při tak vysokých teplotách vyžaduje častější odmazávání, aby se zabránilo oxidační degradaci základových minerálních olejů.

Nedoporučuje se pro spojení s konstantní rychlostí u vozidel s předním pohonem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Texaco je značka petrochemických výrobků s více než stoletou historií. V současné době Texaco společně se značkami Chevron a

Caltex patří k jedné z největších petrochemických společností světa.

ChevronTexaco Corporation je zaměřeno na těžbu a zpracování ropy a dále pak na vývoj moderních petrochemických výrobků. Maziva a řady speciálních produktů nesoucích značku Texaco jsou dobře známy a vyhledávány odborníky z nejrůznějších průmyslových oborů, specialisty v auto-opravárenstvi i veřejností. Náplně » Maziva » Maziva s molybdenem » Mazací tuk Texaco Molytex EP 2 - 400g