.
Novinka! Možnost objednání autodílů přes email. Potřebujete novou spojku, nebo filtry? Neváhejte nám napsat. Podle VIN kódu přesně zjistíme jaký díl pasuje na Vaše auto. Nebojte se, osobní odběr probíhá bezkontaktně :-), a dodržujeme veškerou hygienu, jsme vybaveni roušky, rukavicemi a i ochrannými brýlemi.

RUKAVICE (OCHRANNÉ, PRACOVNÍ)

Nejprodávanější

Kombinované rukavice ZORO velikost 10
 
41 Kč
(33,88 Kč bez DPH)
Detail
Kombinované rukavice ZORO velikost 9
 
45 Kč
(37,19 Kč bez DPH)
Detail
Kombinované rukavice DINO - velikost 10,5
 
39 Kč
(32,23 Kč bez DPH)
Detail
Kombinované rukavice BUDY - velikost 11
 
95 Kč
(78,51 Kč bez DPH)
Detail
4 položek celkem
Kombinované rukavice DINO - velikost 10,5
32,23 Kč bez DPH
39 Kč

Kombinované rukavice DINO - velikost 10,5 HMOTNOST: 150 g Kombinované rukavice pro logistiku, stavebnictví, strojírenství, zemědělství, těžba a zpracování dřeva.

Kombinované rukavice ZORO velikost 10
33,88 Kč bez DPH
41 Kč

Kombinované rukavice ZORO velikost 10 HMOTNOST: 150 g Doporučené použití: určeno pro suchá prostředí Odvětví: stavebnictví

Kombinované rukavice ZORO velikost 9
37,19 Kč bez DPH
45 Kč

Kombinované rukavice ZORO velikost 9 HMOTNOST: 150 g Doporučené použití: určeno pro suchá prostředí Odvětví: stavebnictví

Kombinované rukavice BUDY - velikost 11
78,51 Kč bez DPH
95 Kč

Kombinované rukavice BUDY - velikost 11 HMOTNOST: 200 g Doporučené použití: určeno pro suchá a lehce vlhká prostředí Odvětví: stavebnictví

Ochrana rukou

Pracovní rukavice svářecí, jednorázové, speciální. Rukavice kombinované, celokožené a textilní. Ochranné rukavice polomáčené a celomáčené.

Rukavice jsou jedním z prvků osobní ochrany, které slouží k ochraně ruky nebo kterékoli části ruky proti hrozícímu nebezpečí. Může také chránit předloktí a paže.

Chraňte důsledně své zdraví. Ze statistik vyplývá, že právě na rukou dochází nejčastěji k pracovním úrazům. Je mnoho činností, kde je nutno používat ochranné rukavice. Na trhu naleznete celou řadu rukavic různých typů, provedení a z různých materiálů. Prvotním hlediskem pro výběr správné rukavice je pojmenování rizik, proti kterým se chcete chránit. Nikdy nesmíme zapomenout si samozřejmost obou rukou chránit. Ovšem není ochrana rukou jako ochrana rukou. Správně vybrané ochranné pracovní rukavice umožňuje bezpečné a pohodlné zvládnutí pracovní činnosti.