Omlouváme se: Ve dnech 12.01. a 13.01. bude omezen provoz. UPOZORŇUJEME : může dojít ke zpoždění objednávek. Kamenná prodejna je otevřena, ale objednávání náhradních dílů může být také opožděno. Děkujeme za pochopení.

Oleje Ravenol

Od roku 1946 je německá společnost Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH s ochrannou známkou RAVENOL v čele inovací a vyrábí na trhu technologicky nejvyspělejší motorové oleje, ATF a maziva. RAVENOL je uznávaným lídrem v automobilových olejích v celé Evropě, který splňuje a překračuje nejnovější evropské a dovozní normy kvality automobilů pro motorové oleje, kapaliny pro automatické převodovky a mnoho dalších maziv. Podařilo se jim vyrábět motorové oleje a převodové kapaliny, které splňují výkonnostní požadavky stanovené předními evropskými a importními výrobci automobilů s nízkými emisemi, optimální spotřebou paliva a maximální ochranou motoru. RAVENOL také získal formální schválení od výrobců automobilů, nákladních automobilů a motorů, jako jsou Daimler Mercedes Benz, Volkswagen, Audi, BMW, Porsche, Volvo, ZF, Muž, Scania, MTU, Deutz, Cummins a mnoho dalších.

 

Je samozřejmé, že produkty RAVENOL splňují ty nejvyšší požadavky na kvalitu. Jejich produkty jsou uvedeny v seznamu API, NMMA a vždy jsou uvedeny v seznamu schválení DEKRA, který je každoročně zveřejňován. Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH je certifikován v souladu s ISO / TS 16949. RAVENOL nese formální tovární OE schválení od mnoha předních světových výrobců, jako jsou: Audi / VW, BMW, Cummins, Chrysler, Detroit Diesel, General Motors (GM), Mercedes -Benz, MACK, MAN, MTU, Porsche, Renault, Steyr Motors, TATRA, Volvo, ZF a další!