Oleje Ravenol

Od roku 1946 je německá společnost Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH s ochrannou známkou RAVENOL v čele inovací a vyrábí na trhu technologicky nejvyspělejší motorové oleje, ATF a maziva. RAVENOL je uznávaným lídrem v automobilových olejích v celé Evropě, který splňuje a překračuje nejnovější evropské a dovozní normy kvality automobilů pro motorové oleje, kapaliny pro automatické převodovky a mnoho dalších maziv. Podařilo se jim vyrábět motorové oleje a převodové kapaliny, které splňují výkonnostní požadavky stanovené předními evropskými a importními výrobci automobilů s nízkými emisemi, optimální spotřebou paliva a maximální ochranou motoru. RAVENOL také získal formální schválení od výrobců automobilů, nákladních automobilů a motorů, jako jsou Daimler Mercedes Benz, Volkswagen, Audi, BMW, Porsche, Volvo, ZF, Muž, Scania, MTU, Deutz, Cummins a mnoho dalších.

 

Je samozřejmé, že produkty RAVENOL splňují ty nejvyšší požadavky na kvalitu. Jejich produkty jsou uvedeny v seznamu API, NMMA a vždy jsou uvedeny v seznamu schválení DEKRA, který je každoročně zveřejňován. Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH je certifikován v souladu s ISO / TS 16949. RAVENOL nese formální tovární OE schválení od mnoha předních světových výrobců, jako jsou: Audi / VW, BMW, Cummins, Chrysler, Detroit Diesel, General Motors (GM), Mercedes -Benz, MACK, MAN, MTU, Porsche, Renault, Steyr Motors, TATRA, Volvo, ZF a další!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení