ATE SL DOT 4 250 ml

69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
1.3.2024

ATE SL DOT 4 250 ml - 03.9901-5808.2 - 705808

Brzdová kapalina je nejdůležitější součástí v našich brzdových soustavách, protože přenáší sílu z naší nohy na brzdy kol. Od zavedení elektronických brzdových soustav, jako je ABS a ESP, připadá brzdové kapalině výrazně větší význam než dříve. 

Brzdová kapalina je nejdůležitější součástí v našich brzdových soustavách, protože přenáší sílu z naší nohy na brzdy kol. Od zavedení elektronických brzdových soustav, jako je ABS a ESP, připadá brzdové kapalině výrazně větší význam než dříve. Hydraulické agregáty těchto soustav mají velké množství drobných vrtů a kanálků, jejichž průměr je menší než tloušťka lidského vlasu. Chybný výběr brzdové kapaliny proto může mít nedozírné následky pro funkci moderních brzdových soustav. Od zavedení ESP musí brzdová kapalina ve zlomcích sekundy zabrzdit jednotlivá kola a stabilizovat tak vozidlo v kritických jízdních situacích (např. Při smyku).

Všechny Originál ATE brzdové kapaliny splňují a překonávají specifikace SAE J1703 jakož i FMVSS § 571.116 v uvedených DOT - zařízeních a ISO 4925 v příslušné třídě.

Brzdová kapalina rozpouští lak. Při doplňování, resp. výměně brzdové kapaliny se řiďte předpisy výrobce vozidel. Skladujte ji v čistém prostředí a suchu.

  • suchý bod varu: 260 ° C
  • mokrý bod varu: 165 ° C

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Brzdové kapaliny
Objem balení: 250ml
Typ: Dot4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ATE je obchodní značkou společnosti Continental Teves - jednoho z největších výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro automobilový průmysl na světě. Divize ATE je odpovědná především za vývoj a výrobu brzdových systémů a dílů brzd. Všechny produkty garantují vysokou kvalitu a bezpečnost. ATE stanovuje vlastní standardy v technologii výroby i ve službách a překračuje tak zákonem určená minima.