.
Novinka! Možnost objednání autodílů přes email. Potřebujete novou spojku, nebo filtry? Neváhejte nám napsat. Podle VIN kódu přesně zjistíme jaký díl pasuje na Vaše auto. Nebojte se, osobní odběr probíhá bezkontaktně :-), a dodržujeme veškerou hygienu, jsme vybaveni roušky, rukavicemi a i ochrannými brýlemi.

Ceník dopravného

Dodací a platební podmínky

  1. Způsob dopravy

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA

CENA V KČ

DOBÍRKA

POZNÁMKA

ZÁSILKOVNA

79

29

 

PPL

150

29

MAX. 31,5 KG

PPL PARCEL SHOP

150

29

 

ČESKÁ POŠTA BALÍK DO RUKY

129

29

 

ČESKÁ POŠTA BALÍK NA POŠTU

109

29

 

PŘEPRAVA AUTOBATERIÍ

 

 

Autobaterie jakožto zboží, které podléhá speciálnímu režimu přepravy (ADR), je přepravována speciální spediční službou.

PŘEPRAVA NADMĚRNÝCH ZÁSILEK

Nadrozměrná přeprava, přeprava sudů s motorovými oleji - v případě zásilek s váhou nad 50 kg nebo s rozměry přesahujícími běžně přepravované produkty je doprava kalkulována individuálně. O této skutečnosti a ceně dopravy budete informování vždy před expedicí Vaší zásilky

 

Zakázky mohou být rovněž přepravovány a doručeny přepravní službou až k rukám zákazníka následující pracovní den od expedice. Zboží je obvykle doručeno v pracovní dny mezi 8.00-18.00 hodinou (přesný čas dodání nelze dopředu dohodnout - určuje přepravce).

Neskladné, nadrozměrné balíky (výfuky, sudy s oleji, zásilky těžší než 50kg) a balíky se speciálním druhem přepravy (autobaterie) nemohou být zasílány službou PPL.

 

  1. Platební podmínky

V  internetovém obchodě ALL FOR CARS můžete platit těmito způsoby:

  • dobírkou – platba dopravci při převzetí zásilky
  • bankovním převodem - na základě  faktury, platba se provádí předem a zboží je následně doručeno již bez jakýchkoliv dalších poplatků po připsání peněz na náš účet 2401689805/2010

 

  1. Dodání

O stavu objednávky, dostupnosti, termínech dodání a jakémkoliv upřesnění zákazníka informujeme maily nebo telefonicky.

Zboží objednané do 17 hodiny expedujeme na druhý den.

 

  1. Poškození dodaného zboží

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu je nutné ihned oznámit přepravci a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy z následného uplatňování případné škody, stejně tak je možné, v případě pochybností, převzetí zásilky pro zjevné poškození odmítnout.

Obsah zásilky zkontrolujte bez odkladu po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit přepravci do 2 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Pokud zjistíte poškození zásilky, které jste nahlásili přepravci, prosím, informujte o situaci i nás.