Meguiar's Grit Guard - ochranná vložka do kbelíku
Související produkty
Kwazar Venus Super Pro+ Heavy Duty V-1.5 ALKALINE ruční tlakový postřikovač s odolností proti alkalickým látkám 1500...
Ředicí láhev pro D101 Meguiar's All Purpose Cleaner. Láhev je dodávána bez rozprašovače, abyste mohli zvolit správný...
Auto Finesse Foam Lance V2 Parkside Lavor je inovovaný profesionální napěňovač vhodný pro všechny tlakové myčky...
Kwazar Mercury Super Pro+ 360 V-0.5 RED dvojčinný postřikovač červený: 500 ml mixovací láhev s dvojčinným...
Aplikační láhev pro D180 Meguiar's Leather Cleaner &(strednik) Conditioner.
Kwazar Venus Super Pro+ Heavy Duty V-1.5 SOLVENT ruční tlakový postřikovač s odolností proti rozpouštědlům 1500 ml:...
K2 MIXER - rozprašovač 1L K2 MIXER je kvalitní a pevně vyrobená prázdná HDPE láhev s kapacitou 1 l. Je určena pro...
Detailní popis produktu
Průměr vložky: 264 mm.
Pasuje přesně do Meguiar's kbelíku, lze použít i v ostatních kyblíkách se stejným, nebo větším průměrem dna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kbelíky |
|---|---|
| EAN: | 070382004804 |
Work Stuff Rinse Bucket + Grit Guard detailingový kbelík s vložkou: perfektní detailingový kbelík s objemem 20 L...
Praktický kbelík o objemu 3,5 galonu (13,25 l), který se stane nepostradatelným pomocníkem při mytí Vašeho auta,...
Work Stuff Bucket Lid víko pro detailingový kbelík: vodotěsné víko pro detailingové kbelíky. Víko Bucket Lid je...
Praktický, extra vysoký kbelík o objemu 5 galonů (19 l), který se stane nepostradatelným pomocníkem...
Chcete si pro mytí svého auta vozit vlastní vodu o teplotě, která Vám vyhovuje, a třeba s už namíchaným šamponem?...
Originální kbelík o objemu 3,5 galonu (13,25 l), jehož součástí je ochranná vložka X3003 Meguiar's Grit Guard. Touto...
Work Stuff Wash Bucket + Grit Guard detailingový kbelík s vložkou: perfektní detailingový kbelík s objemem 20 L...
Detailingový kbelík s separátní vložkou na ALU kola, 20 L
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Meguiar's - luxusní americká autokosmetika, již od roku 1901!
Společnost Meguiar's a její prvotřídní výrobky píší svou historii již od roku 1901. Když Henry Ford založil svou továrnu, Meguiar's za sebou měl již dva úspěšné roky. A když byl před druhou světovou válkou představen legendární Volkswagen Brouk, blížil se Meguiar's pomalu, ale jistě již ke svému čtvrtému křížku.
Odborníci v laboratořích Meguiar's tak spolu s vývojem automobilismu, a materiálů v něm používaných, prošli celou dlouhou cestu až do 21. století a vždy dokázali skvěle reagovat na nejmodernější technologie a trendy. Díky svému vysokému nasazení, odbornosti a nadšení nám už 117 let připravují ty nejkvalitnější výrobky, jaké můžeme k péči o svůj vůz zvolit. Důkazem toho je, že Meguiar's je absolutní jedničkou na americkém trhu s autokosmetikou!
To je také jeden z důvodů, proč autokosmetiku Meguiar's používají automobiloví nadšenci po celém světě, ať už mají malé městské vozítko, naleštěný americký bourák, či žíznivý italský supersport.

