Cattara LED 570lm ZOOM
Související produkty
Compass 50l 230V/12V Přenosný chladicí box s možností ohřevu, napájení ze zásuvky autozapalovače 12 V, nebo z běžné...
Chladící box 30litrů TAMPERE 230/12V Přenosný chladicí box, napájení ze zásuvky autozapalovače 12 V nebo z běžné...
Compass Chladící box DUAL kompresor 45l 07087 Chladicí box může být napájen z 12 V, nebo 24 V zástrčky automobilů či...
Compass Chladící box kompresor 50l (07092) C hladicí box může být napájen z 12 V nebo 24 V zástrčky automobilů či...
Praktický snadno přenosný chladící box pro uchovávání potravin a nápojů v chlazeném stavu s objemem 29 litrů....
Compass Chladící box kompresor 60l 07098 Chladicí box s vysokým objemem s napájením z 12 V nebo 24 V zástrčky...
Praktický snadno přenosný chladící box pro uchovávání potravin a nápojů v chlazeném stavu s objemem 24 litrů....
Detailní popis produktu
Výkonná, voděodolná čelovka s 6 W LED.
Zdrojem světla je vysoce svítivá CREE XM-L T6 dioda o výkonu 6 W nabízející vysoký světelný tok 570 lm. Čelovka tak nabídne dosvit až do vzdálenosti 500 m a je vybavena funkcí Zoom, kdy ručním vysunutím čočky dochází k dosvitu do delších vzdáleností a naopak při zasunutí čočky k rozptylu světla.
Čelovka nabízí tři standardní režimy a to plný svit, úsporný svit a blikání. Mezi jednotlivými režimy se přepíná pomocí vypínacího tlačítka na vrchní části čelovky.
Napájení je řešeno dvěma akumulátory pracujícími s napětím 3,7 V. Naměřená výdrž činí obstojných 8 hodin. Akumulátory se umisťují do pouzdra, které je umístěno ze zadu na týlu hlavy a je propojeno se samotným osvětlením pomocí natahovacího kabelu, který je veden po jednom ze tří popruhů. Pouzdro na akumulátory je červeně osvětlené, což zajišťuje bezpečnost např. při pohybu poblíž vozovky.
Čelovka má navíc stupeň krytí IP44, je tedy odolná proti stříkající vodě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové vybavení |
|---|---|
| EAN: | 8591686131239 |
| Položka byla vyprodána… | |
Technická data rozměry 230 x 80/55 cm rozměry v balení 36 x 24 cm váha 1,82 kg teplotní limit...
Velké křesadlo SPARK se šnůrou, vhodné pro cestování a kempování. Tělo je složené z hořčíkové tyčky, která je, za...
Svítilna kapesní LED 120lm nabíjecí Kapesní svítilna drobných rozměrů se dvěma zdroji světla a dobíjením...
Elektronický lapač hmyzu využívá světlo s ultra fialovými paprsky, kterými efektivně láká létavý hmyz (např. mouchy,...
rozměry 52 x 43 x 87 cm balení taška 88 x 12 x 12 cm váha 2,1 kg nosnost 90 kg zádová opěrka...
délka zavřeného nože 11,5 cm délka otevřeného nože 20 cm délka čepele 8,5 cm tloušťka čepele 2,5...
Svítilna kapesní LED 120lm ZOOM nabíjecí SILVER Kapesní svítilna drobných rozměrů s funkcí ZOOM a dobíjením pomocí...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
