Dobrý den, dne 10.2.2023 bude naše prodejna uzavřena a taky odesílání objednávek přerušeno z technických důvodů. V plném provozu budeme znova od pondělí 13.2.2023. Děkujeme za pochopění a omlouváme se za komplikace. Tým AllForCars

Sonax Zimní kapalina do ostřikovačů -20°C 332400 4L

190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
13.2.2023

Sonax Zimní kapalina do ostřikovačů -20°C 332400 4L

Přípravek s rychlým účinkem. Zabraňuje zamrzání trysek a přimrzání stěračů. Neleptá lak, chrom, pryž a plasty. Po použití zabraňuje opětovné námraze. S vůní citronu.

SONAX Zimní kapalina do ostřikovačů –20°C – čistí, chrání před mrazem, odstraňuje olej, saze, sůl a další zimní znečištění ze skel.

Popis produktu SONAX Zimní kapalina do ostřikovačů -20°C

  • Balení: 4 l
  • Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů čistí, chrání před mrazem, odstraňuje olej, saze, sůl a další zimní znečištění ze skel. Rychlý účinek. Zabraňuje zamrzání trysek a přimrzání stěračů. Neleptá lak, chrom, pryž a plasty. Při použití zabraňuje opětovné námraze. S vůní citronu.   Bezpečnostní informace: H226 Hořlavá kapalina a páry.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Zimní směs
Hmotnost: 4.2 kg
Objem balení: 4l
Specifikace: -20°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 sonax_logo_autodilyfojtik.cz

SONAX má vedoucí postavení na trhu v oblasti autokosmetiky v Německu a je jeden z předních světových výrobců autokosmetiky. Distribuce značky sonax je zastoupena ve 100 zemích po celém světě. Již více než 60 let společnost vyvíjí a vyrábí vysoce výkonné přípravky autokosmetiky, které splňují nejvyšší nároky automobilových uživatelů nejen v Německu. Značka sonax je rozdělena do několika serii dle náročnosti a cenové dostupnosti - Xtreme, Premium, Professional a Profiline.