K2 BALSAM rychleleštící vosk K010M 700 ml

92 Kč 76,03 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
11.12.2023

K2 BALSAM rychleleštící vosk K010M 700 ml

K2 BALSAM - vosk na karoserii je speciální emulze a vosková politura, která se používá k rychlé a účinné vyleštění a ochranu laku.

K2 BALSAM - vosk na karoserii je speciální emulze a vosková politura, která se používá k rychlé a účinné vyleštění a ochranu laku. Obnovuje přirozenou sytou barvu laku a ten vypadá jako nový. K2 BALSAM - vosk na karoserii se obzvláště doporučuje na nové laky. Je vhodný i na metalízu. K2 BALSAM - vosk na karoserii je vhodný i pro starší, velmi zašlý lak s drobnými škrábanci a také silně znečištěný, kde doporučujeme použít i brusnou pastu K2 TURBO Pasta - leští a chrání lak. K2 BALSAM - vosk na karoserii chrání lak před škodlivými účinky atmosférických podmínek.

POUŽITÍ A 

SPECIFIKACE: ■ Lak auta důkladně omyjte vhodným autošamponem K2 Express Plus Bílý - autošamponu s voskem Carnauba. Omyjte vodou a otřete do sucha. K2 BALSAM - vosk na karoserii před použitím důkladně protřepejte. Naneste pomocí měkkého hadříku a přeleštěte do vysokého lesku - vhodné jsou mikrovláknové utěrky, které najdete v nabídce na Oils.sk. ■ Přípravek nepoužívejte na slunci a nenanášejte na rozpálené karoserii. ■ Je vhodný i na metalízu

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto vosky
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost z Polska, která dodala několik set milionů produktů do více než 90 zemí světa? Před více než 25 lety se to zdálo neuvěřitelné. Tehdy začalo naše dobrodružství s automobilovým průmyslem. Začátky byly skromné, ale díky otevřenosti našich prvních zákazníků se nám podařilo vytvořit značku K2.