K2 SPID WAX K087M 770 ml

70 Kč 57,85 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
29.2.2024

K2 SPID WAX vosk na mokro K087M 770 ml

Rychlé a snadné použití schnoucího vosku. Aplikovaný na mokrou karoserii poskytuje okamžitý průtok zbytkové vody ve formě jednotlivých kapek. Obnovuje původní barvy a lesk laku. Použitelný i na suchý povrch. Chrání proti povětrnostním vlivům. Doporučuje se pro všechny laky. Nezanechává šmouhy na skle.

Návod k použití:

Po umytí a opláchnutí auta naneste přípravek SPID WAX na ještě mokrý lak. Přeleštěte pomocí jelenice nebo mikrovláknovou utěrkou. Vodu můžete stáhnout i pomocí silikonové stěrky. Při aplikaci na suchou karoserii rozptylte vosk a následně ho utřete do sucha pomocí mikrovlákna nebo měkké tkaniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K2 Spid Wax je syntetický sušící vosk, který se používá k sušení a ochraně laku. Aplikuje se na umyté auto a vytváří na laku tenkou hydrofobní vrstvu, která odpuzuje vodu a způsobuje její stékání - účinek samousychajícího laku. Obnovuje přirozenou barvu a lesk laku. K2 Spid Wax je sprejový vosk, který usnadňuje jeho aplikaci. Jedná se o alternativu k tradičnímu sušení pomocí mikrovlákenného ručníku nebo stěrky. Chrání lak před povětrnostními vlivy. Voskování již není nutné po použití vosku K2 Spid Wax.

Vosk lze také použít na suchý / již vysušený lak Quick Detailer pro zlepšení efektu kapání a zvýšení hloubky laku.

POZNÁMKA: Vosk doporučujeme nanášet na chladný lak na místo, kde nebude vystaven přímému slunečnímu záření.

Jak používat:

Mokrý:

  1. Nastříkejte ještě vlhký lak.
  2. Opláchněte znovu vodou.
  3. Zbývající jednotlivé kapky na laku otřete mikrovláknem nebo je sbírejte stěrkou.

Suché:

  1. Nastříkejte K2 Spid Wax na lak.
  2. Otřete dosucha čistým mikrovláknem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto vosky
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost z Polska, která dodala několik set milionů produktů do více než 90 zemí světa? Před více než 25 lety se to zdálo neuvěřitelné. Tehdy začalo naše dobrodružství s automobilovým průmyslem. Začátky byly skromné, ale díky otevřenosti našich prvních zákazníků se nám podařilo vytvořit značku K2.