K2 BRAKE CLEANER Čistič brzd W105 600 ml

99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
24.7.2024

K2 BRAKE CLEANER Čistič brzd W105 600 ml

Velmi účinný prostředek na čistění částí brzdového systému. Čistí a odmašťuje kotoučové i bubnové brzdy, spojky, diferenciál, kovové povrchy, součástky a nářadí. Odstraňuje nečistoty, olej, brzdovou kapalinu a maziva, nezanechává žádné usazeniny. Neobsahující chlorovodíkové ředidlo, žádná škodlivá rozpouštědla. Redukuje pískot a hluk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K2 BRAKE CLEANER je velmi účinný čistič součástí brzdového systému. Čistí a odmašťuje kotoučové a bubnové brzdy, spojky, kovové povrchy, součásti a nástroje. Odstraňuje nečistoty, olej, brzdovou kapalinu a mastnotu bez zanechání zbytků. Neobsahuje škodlivá halogenovaná rozpouštědla. Snižuje pískání a hluk. Má příjemnou citronovou vůni.

NÁVOD K POUŽITÍ :

  1. Nastříkejte špinavé prvky ze vzdálenosti asi 20 cm.
  2. Počkejte, až se zcela vypaří nebo otřete čistým suchým hadříkem. V případě potřeby postup opakujte.

Poznámka: Nepoužívejte na polykarbonátové plasty, vyhněte se mytí gumových dílů. Neobsahuje složky definované jako obecně škodlivé pro zdraví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost z Polska, která dodala několik set milionů produktů do více než 90 zemí světa? Před více než 25 lety se to zdálo neuvěřitelné. Tehdy začalo naše dobrodružství s automobilovým průmyslem. Začátky byly skromné, ale díky otevřenosti našich prvních zákazníků se nám podařilo vytvořit značku K2.