Sonax XTREME čistič disků 230200 500 ml

159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Sonax XTREME čistič disků 230200 500 ml

Speciální přípravek pro odstraňování nečistot z ocelových disků a disků z lehké slitin v dárkovém balení s čistící houbičkou a ochrannou rukavicí. 

Odstraňuje prach z brzdového obložení, mastnotu a další provozní nečistoty. 

  • Návod k použití: Přípravek rovnoměrně nastříkejte na znečištěné místa a nechte několik minut působit. Při silném znečištění použijte houbu nebo kartáček. Rozpuštěné nečistoty opláchněte proudem vody. Neaplikujte na přímém slunci nebo rozpálený povrch. 
  • Obsahuje: < 5% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy, limonene, methylisothiazolinone, benzisothiazolinone, sodium pyrithione
  • Varování: Obsahuje merkaptoacetát sodný. Zdraví škodlivý při požití. Může vyvolat alergickou reakci. Používejte ochranné rukavice. Zamezte vdechování aerosolů. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal v souladu s předpisy. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe kol
Hmotnost: 0.6 kg
Objem balení: 500ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 sonax_logo_autodilyfojtik.cz

SONAX má vedoucí postavení na trhu v oblasti autokosmetiky v Německu a je jeden z předních světových výrobců autokosmetiky. Distribuce značky sonax je zastoupena ve 100 zemích po celém světě. Již více než 60 let společnost vyvíjí a vyrábí vysoce výkonné přípravky autokosmetiky, které splňují nejvyšší nároky automobilových uživatelů nejen v Německu. Značka sonax je rozdělena do několika serii dle náročnosti a cenové dostupnosti - Xtreme, Premium, Professional a Profiline.