Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že kvůli technickým problémům bude naše prodejna v pátek dne 14.6.2024 otevřená do 15:00hod. Děkujeme za pochopení

SONAX Pěna na čištění čalounění 306200 400 ml

159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Sonax Pěna na čalounění 306200 400 ml

Pěna na čalounění Sonax si poradí se silně znečištěnými potahy, koberci a tkaninami v interiéru vašeho auta. Rozruší přilnavost prachu, skvrn od nápojů a dalších nečistot k vláknům a doslova je vynese na povrch, kde špínu setřete nebo vysajete. Přípravek navrátí čalounění a potahům původní barvu a eliminuje nepříjemné pachy. Stačí jej nanést, nechat několik minut působit a odstranit. Pěna na čalounění Sonax si poradí se silně znečištěnými potahy, koberci a tkaninami v interiéru vašeho auta. Rozruší přilnavost prachu, skvrn od nápojů a dalších nečistot k vláknům a doslova je vynese na povrch, kde špínu setřete nebo vysajete. Přípravek navrátí čalounění a potahům původní barvu a eliminuje nepříjemné pachy. Stačí jej nanést, nechat několik minut působit a odstranit. Obsah balení: 400 ml. Před aplikací pěny nádobu důkladně protřepejte. Pro kompletní vyčištění vozu (dle stupně znečištění) je zapotřebí 1 až 2 balení. Upozornění: při aplikaci přípravku se řiďte návodem výrobce.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe textílií
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 sonax_logo_autodilyfojtik.cz

SONAX má vedoucí postavení na trhu v oblasti autokosmetiky v Německu a je jeden z předních světových výrobců autokosmetiky. Distribuce značky sonax je zastoupena ve 100 zemích po celém světě. Již více než 60 let společnost vyvíjí a vyrábí vysoce výkonné přípravky autokosmetiky, které splňují nejvyšší nároky automobilových uživatelů nejen v Německu. Značka sonax je rozdělena do několika serii dle náročnosti a cenové dostupnosti - Xtreme, Premium, Professional a Profiline.