WYNNS - MOTOR CLEANER 325ml - Čistič olejových systémů

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
24.7.2024

WYNNS - MOTOR CLEANER 325ml - Čistič olejových systémů - 51272

Vlastnosti

Účinný prostředek k čištění všech olejových systémů před výměnou oleje. Vyčistí motor a v celém olejovém systému uvolní všechny nečistoty - odstraní zdroje znečišťující motorový olej (černé kaly, usazeniny) - předchází znečištění nového oleje zbytky starého oleje - na všech kovových dílech vytváří ochranný film, zabraňující tvorbě usazenin a dalšího znečistění v klikových skříních, hlavách válců, u pístních kroužků, ventilů a hydraulických částí.

Použití

Je snášenlivý se všemi minerálními oleji - použitelný pro všechny benzínové i dieselové motory s turbo i bez, stacionární stroje, manuální převodovky, diferenciály a redukční skříně - bez nebezpečí pro katalyzátory. Pro zajištění stálé optimální čistoty motoru je nutné pravidelně při každé výměně oleje opakovat čištění tímto přípravkem.

Dávkování a aplikace

Jedna lahvička 325 ml vystačí na 2,5 - 6l motorového oleje. Obsah lahvičky vlijte hrdlem pro motorový olej ke starému oleji. Motor zahřejte na provozní teplotu a nechte 10-15 minut běžet naprázdno. Potom motor zastavte a olej vypusťte. Dále je nutné bezpodmínečně vyměnit olejový filtr a nalít nový olej.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: