WD-40 mazivo 01-450 450ml

Tip
Značka: WD-40
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
6.12.2023

WD-40 450ml - víceúčelové mazivo - aplikátor 01-450

Víceúčelový preparát, neobsahující silikon, čistí i konzervuje. Jedinečný produkt, který v sobě zahrnuje několik vlastností lepších než mají běžná lehká maziva. Likviduje vrzání, skřípání, pískání i vodu. Povoluje zadrhlé části, uvolňuje mechanismy, chrání kovové povrchy před korozí. Neobsahuje silikon.

Mazivo WD-40 maže, čistí a konzervuje i jízdní kola, střelné zbraně, nářadí a nástroje, stejně dobře promaže panty a uvolní zatuhlé kohoutky, vyčistí kontakty

Unikátní systém dávkování, díky kterému je možnost aplikace rozptylu širokým průtokem, mnohdy do těžce přístupných míst.

Rezavý šroub, skřípající panty nebo zaseknutý mechanizmus? S tím vším si snadno poradí všestranný mazací prostředek WD-40. Tento "opravář ve spreji" by měl být po ruce v každé dílně a ocení ho i elektrikáři, jelikož je vhodný pro ošetřování kontaktů v konektorech. Navíc není agresivní vůči plastům a těsněním. Tato 450ml verze disponuje hned dvěma tryskami a lze je použít buďto jako klasický rozprašovač nebo prodloužené výklopné brčko.  

Klíčové vlastnosti

  • Všestranný sprej za skvělou cenu
  • Maže, čistí a konzervuje i jízdní kola
  • Lze použít i na střelné zbraně a ostatní nástroje
  • Čistí kontakty a uvolňuje zatuhlé šrouby
  • Použití jako rozprašovač nebo prodloužené brčko

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: