K2 DERUSTO - odrezovač L375 250 ml

51 Kč 42,15 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
26.2.2024

K2 ODREZOVAČ v gelu  - DERUSTO - 250ml - L375 

Profesionální výrobek nejvyšší kvality v gelové konzistenci. Má velkou výhodu, že nestéká ze svislých ploch. Je velmi rychlý a účinný. Odstraní rez ze všech kovových částí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K2 DERUSTO TOTAL GEL je profesionální odstraňovač rzi na gelové bázi.  Rychle a účinně odstraňuje rez ze všech typů kovů. Po zředění vodou je také vhodný k odstraňování usazenin na dlaždicích a sanitárním vybavení. U prvků s velkým počtem mezer doporučujeme použít další vynikající odstraňovač rzi ze série K2 DERUSTO+, který odstraňuje rzi ponořením celého prvku do ní.

NÁVOD K POUŽITÍ:

  1. Mechanicky odstraňte (např. Drátěným kartáčem) silné vrstvy rzi.
  2. Naneste prostředek válečkem nebo štětcem a vyčkejte, v případě mírně rezavějících nátěrů stačí několik minut. U silně zkorodovaných povrchů lze dobu odstranění rzi prodloužit až na 12 hodin. Pro urychlení procesu můžete kartáčovat nebo štětcem.
  3. Po dokončení procesu prvek opláchněte vysokotlakou vodou, aby se zbytky úplně odstranily, a vysušte.

Poznámka: Nepoužívejte na pozinkované povrchy. Proveďte test výkonnosti na těžko viditelných místech na pryžových a plastových povrchech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost z Polska, která dodala několik set milionů produktů do více než 90 zemí světa? Před více než 25 lety se to zdálo neuvěřitelné. Tehdy začalo naše dobrodružství s automobilovým průmyslem. Začátky byly skromné, ale díky otevřenosti našich prvních zákazníků se nám podařilo vytvořit značku K2.