K2 GRAVON CERAMIC PROTECTIVE COATING keramická ochrana laku G030 50 ml

1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
17.7.2024

K2 GRAVON CERAMIC PROTECTIVE COATING keramická ochrana laku G030 50 ml

Keramický povlak je v současné době světově známý jako nejtrvanlivější ochrana laku a jiných povrchů. To zajišťuje nejvyšší možnou úroveň ochrany a mnohem vyšší tvrdost než nejtvrdší nátěry. Po použití je na laku vytvořena neviditelná vrstva o tloušťce 2-3 mikrony, díky které je lak zcela izolovaný od účinku všech vnějších faktorů.

Výhody

K2 Gravon chrání povrch před poškrábáním, nečistotami, UV zářením, solí, ptačími exkrementy, kyselými dešti, mízou stromů, hmyzem, usazeninám, korozí a mechanickými poškozeními, jakými jsou nárazy kamenů. Také pomáhá omezit riziko snížení lesku, zejména při vystavení slunečnímu záření.

Technologie

Na bázi nejnovější technologie byl vytvořen produkt pro nejnáročnější uživatele se 100% spokojeností s konečným výsledkem. Keramický povlak K2 Gravon je jedním z nejvíce inovativních produktů využívajících moderní nanotechnologie.

Na rozdíl od vosků, keramický povlak nelze smýt chemickými látkami (myčky aut) a proto je keramický povlak nejstabilnější známou ochranou povrchů. Jediný způsob, jak lze keramický povlak odstranit je pomocí strojní leštičky.

K2 Gravon lze aplikovat na lak, pryž, plast, kov i sklo. Využití najde nejen při ochraně laku auta, ale také v letectví, jachtingu a pro průmyslové aplikace.

Lak bez ochrany / Lak s tradiční voskovou ochranou / Lak s keramickým povlakem  

Obsah balení

  • K2 Gravon 50 ml
  • Aplikátor 1 ks
  • Aplikátor (ubrousky) 5 ks
  • Utěrka z mikrovlákna 1 ks
 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Vosky a ochrana laků
Hmotnost: 0.1 kg

garvon

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PG Avatar autora | 18.3.2022
Ještě ne odzkoušeno.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost z Polska, která dodala několik set milionů produktů do více než 90 zemí světa? Před více než 25 lety se to zdálo neuvěřitelné. Tehdy začalo naše dobrodružství s automobilovým průmyslem. Začátky byly skromné, ale díky otevřenosti našich prvních zákazníků se nám podařilo vytvořit značku K2.