K2 GRAVON REFILL 50 ml - keramická ochrana laku až na 5 let

999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
11.12.2023

K2 GRAVON REFILL (náhradní náplň) keramická ochrana laku G031 50 ml

Keramická ochrana laku karosérie až na 5 let. Keramický povlak je v současné době světově známý jako nejvíce trvalý způsob ochrany laku a jiných povrchů. Je to zajištěno mnohem vyšší tvrdostí než u nejtvrdších nátěrů. K2 Gravon chrání povrch před poškrábáním, nečistotami, UV zářením, solí, ptačími exkrementy, kyselými dešti, mízou stromů, hmyzem, usazeninám, korozí a mechanickými poškozeními, jakými jsou nárazy kamenů. Také pomáhá omezit riziko snížení lesku, zejména při vystavení slunečnímu záření.

Návod na použití:

Optimální aplikační podmínky: 1. Povrchová teplota mezi 10-35 °C. 2. Naneste v interiéru nebo ve stínu. 3. Nepoužívej při nadměrné vlhkosti.

Příprava povrchu: 1. Vyčistěte a důkladně vysušte lak. 2. Povrch laku by měl být zbaven dehtu, nečistot, vosků, olejů a originální ochrany výrobce. Použijte K2 CLAY BAR k odstranění zbylé špíny v mikroelementech laku. 3. Vady barvy a rýhy by měly být vyleštěny leštícím strojem a K2 LUSTER leštící pastou.

Použití: 1. Před nanesením keramického nátěru důkladně odmastěte lak pomocí K2 KLINET odmašťovadla a K2 BONA utěrky z mikrovlákna. 2. Dobře protřepejte lahvičku a aplikujte 6-8 kapek na suchou mikroutěrku a otřete vršek aplikátoru. 3. Použije křížovým pohybem po ploše nejdéle 50x50cm najednou. 4. Nechte nátěr pracovat po 3-5 minut v teplotě cca. 20 ° C, pak vyleštěte povrch utěrkou z mikrovlákna (vyšší teploty zkrátí dobu schnutí). Neumožněte nátěru zaschnout na laku. 5. Po dokončení první vrstvy počkejte alespoň 1 hodinu a pak aplikujte další vrstvu (pro max. tvrdost se doporučuje použít 3 vrstvy). 6. Volitelně po skončení posledního nátěru může být použitý pro hladkost a hloubku barev K2 GRAVON RELOAD.

Po použití: 1. Raději nechte auto v suchém a krytém místě po dobu min. 8 hodin. 2. Nemyjte vůz chemickými sloučeninami po dobu dalších 7 dnů. 3. Pro pravidelnou údržbu nátěru se doporučuje použít K2 GRAVON RELOAD (každé 3-6 měsíce)

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Vosky a ochrana laků
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost z Polska, která dodala několik set milionů produktů do více než 90 zemí světa? Před více než 25 lety se to zdálo neuvěřitelné. Tehdy začalo naše dobrodružství s automobilovým průmyslem. Začátky byly skromné, ale díky otevřenosti našich prvních zákazníků se nám podařilo vytvořit značku K2.