Wynn's Turbo Cleaner - čistič turbodmýchadla 28679 200 ml

279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Skladem - odeslání do 48hod
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Wynn's Turbo Cleaner - čistič turbodmýchadla 28679 200 ml

Popis produktu

WYNN ́S TURBO CLEANER - SPREJ ČISTIČ TURBODMYCHADLA  Wynn ́s TURBO CLEANER - SPREJ je produkt vyvinutý pro čištění a odblokování znečištěných turbodmychadel. −čistí a odblokovává znečištěnou geometrii turbodmychadla, a to s demontáží nebo bez ní − rozpouští usazeniny (gumy, laky, dehet, karbon) a saze − obnovuje výkon turbodmychadla na jeho původní úroveň − obnovuje optimální poměr vzduch/palivo − neškodí systémům pro dodatečné ošetření výfukových plynů

  • POUŽITÍ: Pro všechny naftové i benzínové motory s turbodmychadlem.
  • NÁVOD: Metoda A – Čištění turba bez demontáže

1. Nastartovat motor a nechat ho zahřát. Odstranit pružnou hadici v systému sání vzduchu, která je umístěna mezi vzduchovým filtrem a turbodmychadlem/mezichladičem. 2. Benzínové motory nechat běžet až na 2.000 U/min. Naftové motory nechat běžet na volnoběh, NIKDY nepřidávat plyn. 3. Během chodu motoru stříkat produkt Turbo Cleaner do potrubí sání vzduchu. 4. Produkt Turbo Cleaner stříkat v krátkých intervalech tak, aby se zabránilo samovolnému nárůstu otáček motoru a jeho klepání. 5. Po každém stříknutí počkat, až otáčky motoru poklesnou na původní úroveň. 6. V případě potřeby přidat u benzínových motorů plyn tak, aby se zabránilo zastavení motoru. U naftových motorů plyn NIKDY nepřidávat. 7. Ošetření provádět dokud se nespotřebuje celý obsah produktu (200 ml). 8. Motor nechat běžet několik minut na volnoběh. Zastavit motor. Znovu zapojit hadici vzduchového sání. 9. Nastartovat motor, asi 5x až 10x přidat plyn (nepřekročit 3000 U/min) nebo vozidlem ujet 5 až 10 km (nepřekročit 3000 U/min). 10. Nakonec nechat motor minimálně jednu minutu běžet na volnoběh před jeho vypnutím.

Metoda B – Čištění velmi znečištěného turba s demontáží 1. Odmontovat turbodmychadlo. 2. Odstranit turbo takovým způsobem, aby byla viditelná jeho geometrie. 3. Dobře postříkat produktem Turbo Cleaner všechny díly. 4. Stříkat na díly opakovaně dokud všechna nečistota nebude odstraněna. 5. Pro odstranění nečistot lze použít i hadr nebo papírové ubrousky. 6. Vysušit čištěné díly stlačeným vzduchem, hadrem nebo papírovým ubrouskem. Vizuálně zkontrolovat případné mechanické defekty. 7. Znovu namontovat turbodmychadlo s použitím nových těsnicích podložek.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: